هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

کتاب پیش از آنکه به دار آویخته شوند – نخستین قانون ۲

۲۱۰.۰۰۰ تومان

کتاب پیش از آنکه به دار آویخته شوند جلد دوم مجموعه نخستین قانون نوشته جو ابرکرومبی با ترجمه سعید سیمرغ از سوی انتشارات کتابسرای تندیس منتشر شده است.

ناموجود

توضیحات

فرمانده گلوکتا مشکلی دارد. چطور باید از شهری دفاع کند که دشمن از بیرون آن را محاصره کرده و از درون مملو از خیانت‌کاران است، آن هم زمانی که هم‌پیمانان به هیچ وجه قابل اعتماد نیستند و فرماند? پیشین شهر هم بدون هیچ ردی ناپدید شده است؟ همین کافی‌است تا یک شکنجه‌گر را وادار به گریز کند، البته اگر بتواند بدون عصا، قدم از قدم بردارد.

مردان شمالی در آنگلند پخش شده و مشغول پراکندن آتش و مرگ در آن سرزمین یخ زده هستند. ولیعهد لادیسلا آماده شده تا آنها را به عقب براند و افتخاری ابدی برای خود بدست بیاورد. تنها مشکلی که وجود دارد این است که او فرماندهی لشکری را به عهده دارد که بی‌سلاح‌ترین، بی‌تجربه‌ترین و بی‌هدف‌ترین لشکر تمام دنیاست.
و بیاز، نخستین ساحران، گروهی از برجسته‌ترین ماجراجوها را با خود به مأموریتی خطرناک در ویرانه‌های دوران گذشته برده است. منفور‌ترین زن سرزمین جنوبی، ترسناک‌ترین مرد سرزمین شمالی و خودخواه‌ترین پسر سرزمین‌های متحد، گروهی عجیب، ولی مرگبار هستند. آنها شاید این بخت را داشته باشند که بتوانند بشریت را از بلای آدمخواران نجات دهند، البته اگر این همه از هم متنفر نباشند.
رازهای باستانی آشکار خواهند شد. نبردهای خونین به پیروزی و شکست خواهند انجامید و دشمنان دیرینه بخشوده خواهند شد، ولی نه پیش از آن که به دار آویخته شوند…

توضیحات تکمیلی

وزن 874 گرم
نویسنده

جو ابرکرومبی

مترجم

سعید سیمرغ

تاریخ چاپ

1399

نوبت چاپ

2

قطع

رقعی

نوع جلد

شومیز

صفحات

792

شابک

9786001822988

جنس کاغذ

تحریر

همچنین ممکن است دوست داشته باشید…