هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

کتاب واپسین نبرد پادشاهان – نخستین قانون ۳

۲۵۰.۰۰۰ تومان

کتاب ,واپسین نبرد پادشاهان جلد سوم از مجموعه نخستین قانون نوشته جو ابرکرومبی با ترجمه سعید سیمرغ از سوی انتشارات کتابسرای تندیس منتشر شده است.

ناموجود

توضیحات

پایان راه نزدیک است.
لوگن نه‌انگشتی شاید تنها یک نبرد پیش رو داشته باشد ولی قرار است که بزرگترین نبرد زندگی‌اش باشد. جنگ در پهنه‌ی سرزمین شمالی به شدت ادامه دارد، پادشاه مردم شمال هنوز محکم و پابرجا ایستاده است و تنها یک مرد وجود دارد که می‌تواند جلوی او را بگیرد. قدیمی‌ترین دوست و دشمنش. اکنون زمان آن رسیده که نه‌انگشتی خونخوار به خانه بازگردد.
فرمانده گلوکتا که اربابان بسیار و وقت کمی دارد، مشغول نوع دیگری از جنگ است. جنگی مخفیانه که در آن هیچ‌کس امنیت ندارد و به هیچ‌کس نمی‌توان اعتماد کرد. روزهایی که شمشیر به دست می‌گرفت را مدت‌هاست که پشت سر گذاشته، ولی به حق‌السکوت گرفتن، تهدید و شکنجه کردن هنوز می‌توان اتکا کرد.
جیزال دن لوتار به این نتیجه رسیده که کسب افتخار بیش از حد دردناک است و به زندگی نظامی پشت می‌کند تا یک زندگی ساده همراه با زنی داشته باشد که عاشقش است. ولی عشق هم می‌تواند دردناک باشد و افتخار، عادت کثیفی دارد و خودش را به کسی تحمیل می‌کند که کمتر از همه آن را می‌خواهد.
وقتی که پادشاه سرزمین‌های متحد در بستر مرگ است، رعیت‌ها سر به شورش می‌گذراند و نجیب‌زادگان از سر و کول هم بالا می‌روند تا تاج او را بربایند. هیچ‌کس سایه‌ی جنگی را باور ندارد که شروع به خزیدن در قلب سرزمین‌های متحد کرده است.
نخستین ساحران، مانند همیشه، نقشه‌ای برای نجات دنیا دارند. البته خطراتی وجود دارد ولی با این همه، هیچ خطری بزرگتر نیست از شکستن نخستین قانون…

توضیحات تکمیلی

وزن 960 گرم
نویسنده

جو ابرکرومبی

مترجم

سعید سیمرغ

تاریخ چاپ

1399

نوبت چاپ

2

قطع

رقعی

نوع جلد

شومیز

صفحات

888

شابک

9786001823268

جنس کاغذ

تحریر