هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

کتاب زیبارویان خفته – ماجراهای کارآگاه تام رینولدز ۳

کتاب زیبارویان خفته جلد سوم از مجموعه ماجراهای کارآگاه تام رینولدز نوشته جو اسپین با ترجمه سودابه تصاعدیان از سوی انتشارات کتابسرای تندیس منتشر شده است.

توضیحات

«آیا می‌دانستم کار به این‌جا خواهد رسید؟ می‌دانستم همه چیز به این اتفاق منجر می‌شود؟ خبر داشتم دارم قمار رولتِ روسی بازی می‌کنم؟ حالا حاضرم همه چیزم را بدهم تا زمان را به عقب برگردانم و کنار زن و دخترم باشم. هیچ شلیکی به رهایی منتهی نمی‌شود. دارم می‌میرم. سلاحی که دارد دومین گلوله را شلیک می‌کند مستقیم به سمت چشمم نشانه رفته است. همین یکی است که مرا می‌کشد.»

در اواخر شب، دو مرد قدرتمند دور از چشم دیگران ملاقات می‌کنند تا در باره برنامه‌ای که مدت‌هاست آن را پرورانده‌اند بحث کنند. یکی می‌خواهد بداند هیچ مانعی بر سر راهشان نیست  و دیگری به او اطمینان می‌دهد همه چیز تحت کنترل است ساعاتی بعد، یک مقام عالی رتبه‌ی دولتی به نام رایان فینگان به طرزی وحشیانه‌ در امن‌ترین ساختمان ایرلند، مقر مجلس شورای ملی، کشته می‌شود. سربازرس تام رینولدز و گروهش برای کشف حقیقت احضار می‌شوند.
در ابتدا، همه‌ی شواهد به جنایتی با انگیزه‌ای سیاسی اشاره دارد اما کشفی غافلگیرانه‌ انگیزه‌ای کاملاً متفاوت را هویدا می‌کند. انگیزه‌ی قتل بسیار شخصی‌ می‌شود… اما چه کس…

توضیحات تکمیلی

وزن 510 گرم
نویسنده

جو اسپین

مترجم

سودابه تصاعدیان

تاریخ چاپ

1403

نوبت چاپ

1

قطع

رقعی

نوع جلد

شومیز

صفحات

400

شابک

جنس کاغذ

بالک

همچنین ممکن است دوست داشته باشید…