هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

کتاب طوفان خورشیدی – ادیسه زمان ۲

۱۴۵.۰۰۰ تومان

کتاب طوفان خورشیدی جلد دوم ادیسه زمان نوشته آرتور سی. کلارک با ترجمه شادی حامدی‌آزاد و حسین شهرابی از سوی انتشارات کتابسرای تندیس منتشر شده است.

ناموجود

توضیحات

ذهن بیسِسا دات، مدام درگیر یادآوری خاطراتش از پنج سال زندگی در دنیای جانشین زمین، به نام میر، است؛ دنیایی پازل‌مانند، ساخته‌شده از سرزمین‌ها و مردمانی که از دوره‌های مختلف تاریخِ زمین گرد آمده‌اند. اما حالا نخست‌زادگان ‌ــ‌ موجوداتی اسرارآمیز با قابلیت‌های فناورانه‌ی نامحدود ‌ــ‌ او را از میر به زمینِ سال ۲۰۳۷ بازگردانده‌اند. اصلاً چرا نخست‌زادگان میر را به وجود آوردند؟ چرا بیسسا را به آن‌جا بردند و سپس فقط یک روز پس از نخستین ناپدیدشدنش او را به زمین بازگرداندند؟

زمانی که دانشمندان نوعی نابهنجاری در مرکز خورشید کشف کردند، پرسش‌های بیسِسا پاسخی خوفناک دریافت کرد؛ وقتی نابهنجاری علتی طبیعی ندارد، نشانه‌ای است از مداخله‌ی بیگانگان طی دوهزار سال گذشته. نقشه‌هایی که یک‌هزاره‌ی پیشْ تماشاگرانی مرموز در فاصله‌ی چندین سال نوری به جریان انداخته بودند حالا به‌شکل طوفان خورشیدی به نتیجه می‌رسید؛ طوفانی که برای زدودن شکل‌های مختلف حیات از روی زمین به‌کمک بمباران با پرتوهای مرگبار طراحی شده بود.

پس، مبارزه‌ای بی‌امان در برابر بمب ساعتیِ خورشید آغاز می‌شود. اما حتی حالا، که آخرالزمان خود را نمایان کرده است، همکاری برای مردمان و ملت‌های زمین ساده نیست. تفاوت‌های دینی و سیاسی هر تلاشی را از اساس تخریب می‌کند.

و در تمام این مدت، نخست‌زادگان تماشا می‌کنند…

سِر آرتور سی. کلارک و استیون بکستر

توضیحات تکمیلی

وزن 550 گرم
نویسنده

آرتور سی. کلارک

مترجم

حسین شهرابی, شادی حامدی‌آزاد

تاریخ چاپ

1399

نوبت چاپ

1

قطع

رقعی

نوع جلد

شومیز

صفحات

448

شابک

9786001826283

جنس کاغذ

تحریر