هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

کتاب پایان مرگ – سه جرم کیهانی ۳

۷۸۰.۰۰۰ تومان

کتاب پایان مرگ جلد سوم از مجموعۀ سه جرم کیهانی نوشته سیکسین لیو با ترجمه شهناز صاعلی از سوی انتشارات کتابسرای تندیس منتشر شده است.

توضیحات

با «سه جرم کیهانی»، خوانندگان اولین شانس خود را برای تجربه «سه‌گانۀ سه جرم کیهانی» برندۀ چندین جایزه و پرفروش‌ترین اثر محبوب‌ترین نویسندۀ علمی‌تخیلی چین، سیکسین لیو، داشتند. «سه جرم کیهانی» با استقبالی زیاد از جمله پوشش در نیویورک تایمز و وال استریت ژورنال منتشر شد. همچنین به عنوان فینالیست جایزه نبیولا انتخاب شد، و این اولین رمان ترجمه شده است که پس از «شهرهای نامرئی» ایتالو کالوینو در سال ۱۹۷۶ نامزد دریافت جایزه بزرگ SF شده است. با «پایان مرگ» اکنون این سه‌گانۀ حماسی به پایان می‌رسد.

نیم قرن پس از نبرد روز قیامت، تعادل ناآرام بازدارندگی جنگل تاریک، مهاجمان تریسولاران را از خود دور نگه‌می‌دارد. زمین به دلیل تزریق دانش تریسولاران از رونق بی‌سابقه‌ای برخوردار است. با پیشرفت روزافزون علم بشر و پذیرفتن فرهنگ زمین توسط تریسولاران، به نظر می‌رسد که این دو تمدن به زودی قادر خواهند بود به صورت مسالمت‌آمیز و بدون تهدیدِ وحشتناکِ نابودیِ تضمین شدۀ متقابل، به صورت مسالمت‌آمیز زندگی کنند. اما صلح بشریت را به موجوداتی از خودراضی نیز تبدیل کرده است.

چنگ شین، مهندس هوافضا از اوایل قرن بیست و یکم، در این عصر جدید از خواب زمستانی بیدار می‌شود. او با دانش خود برنامه‌ای را به ارمغان می‌آورد که از آغاز بحران سه خورشیدی به مدتی طولانی فراموش شده است، و حضور او ممکن است تعادل ظریف بین دو جهان را برهم زند. آیا بشریت به ستاره‌ها خواهند رسید یا در گهوارۀ خود خواهند مرد؟

توضیحات تکمیلی

وزن 458 گرم
نویسنده

سیکسین لیو

مترجم

شهناز صاعلی

تاریخ چاپ

1403

نوبت چاپ

1

قطع

رقعی

نوع جلد

شومیز

صفحات

شابک

جنس کاغذ

همچنین ممکن است دوست داشته باشید…