هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

کتاب پسر دلبند

۱۳۰.۰۰۰ تومان

کتاب پسر دلبند نوشته لورن نورث با ترجمه بابک اسلامیه از سوی انتشارات کتابسرای تندیس منتشر شده است.

توضیحات

نخستین رمان دلخراش و تکان‌دهنده‌ی لورن نورث، با تعلیق روانشناسی آمیخته شده و داستان مادری است که به‌تازگی شوهرش را از دست داده و برای تأمین جانی پسر کوچکش، دست به هر کاری می‌زند.
وقتی تِس کلارک یک روز پس از تولد هشت سالگی پسرش جِیمی، در بیمارستان از خواب بیدار می‌شود، از چند چیز مطمئن است : به او چاقو زده‌اند، پسرش گم شده و پای برادرشوهر و مشاور سوگواری‌اش در میان است. ولی کسی به حرف‌هایش گوش نمی‌کند.
پس از مرگ ناگهانی همسرش مارک در سانحه‌ی ناگواری که چند ماه پیش رخ داد، تنها چیزی که او را سرپا نگه داشته جِیمی است. تس و جِیمی برای درک زندگی جدیدشان بدون مارک با هم کشمکش دارند، ولی شادی‌شان را در لحظه‌های کوتاه زندگی روزمره مانند رفتن تا درِ مدرسه و تماشای تلویزیون پیدا می‌کنند. زندگی بدون مارک دشوار است، ولی تِس پسرش جِیمی را دارد و نکته‌ی مهم همین است.
ولی در حالی که تِس در بیمارستان سردرگم است و کسانی دور و برش را گرفته‌اند که به حرف‌هایش گوش نمی‌کنند، دنیایش فرو می‌ریزد. برای نجات پسرش، باید اتفاقات بین روز مرگ مارک و تولد پسرش را کنار هم بگذارد، ولی شاید تحمل واقعیت برایش بیش از اندازه دشوار باشد.

توضیحات تکمیلی

وزن 478 گرم
نویسنده

لورن نورث

مترجم

بابک اسلامیه

تاریخ چاپ

1399

نوبت چاپ

1

قطع

رقعی

نوع جلد

شومیز

صفحات

424

شابک

9786001826030

جنس کاغذ

تحریر