هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

کتاب خاستگاه – رابرت لنگدان ۵

۲۲۰.۰۰۰ تومان

کتاب خاستگاه جلد پنجم از مجموعه رابرت لنگدان نوشته دن براون با ترجمه حسین شهرابی از سوی انتشارات کتابسرای تندیس منتشر شده است.

ناموجود

توضیحات

بیلبائو، اسپانیا… رابرت لنگدان، استادِ نمادشناسیِ دانشگاهِ هاروارد، به موزه‌ی گوگنهایم می‌رود تا در برنامه‌ای مهم شرکت کند: اعلامِ کشفی که «علم را زیر و زبر خواهد کرد». میزبانِ برنامه ادموند کِرش است، آینده‌شناسِ میلیاردری که اختراعاتش و پیش‌بینی‌های دقیقش او را به شخصیتی مشهور در سرتاسرِ جهان مبدل کرده است. کرش که سال‌ها پیش از اولین دانشجویانِ لنگدان در هاروارده بود قرار است پیشرفتِ بزرگی را در دنیای علم و دنیای فلسفه رقم بزند… پیشرفتی که جوابِ دو پرسشِ بنیادیِ بشر را درباره‌ی دلیلِ وجودی‌اش خواهد داد.

وقتی برنامه شروع می‌شود، لنگدان و چندصد مهمانِ برنامه محصورِ اجرای زیبا و خلاقانه‌ی کرش می‌شوند؛ اما از همان ابتدا پیداست که ماجرا به حتم جنجالی‌تر از آن خواهد شد که تصور می‌کردند. برنامه‌ای که با دقتی بی‌اندازه چیده شده بود و پیش می‌رفت، ناگهان به آشوب مبدل می‌شود. چیزی نمانده که کشفِ ارزشمندِ کرش از دست برود. جانِ لنگدان به خطر می‌افتد و مجبور می‌شود از بیلبائو فرار کند. اما باید خود را به آب و آتش بزند تا هم از ماهیتِ کشفِ کرش مطلع شود و هم کشفِ او را علنی کند.

لنگدان به دهلیزهای تاریکِ تاریخ و ادیانِ بنیادگرا پا می‌گذارد و مجبور است از دستِ دشمنانی بگریزد که انگار در همه جای اسپانیا حضور دارند و خاستگاهِ قدرت‌شان کاخِ سلطنتیِ اسپانیاست… دشمنانی که دست به هر کاری می‌زنند تا او و ادموند کرش را ساکت کنند. لنگدان باید راهش را از میانِ دنیای نمادهای هنرِ مدرن بگشاید و از کشفِ حیرت‌انگیزِ کرش پرده بردارد: از کجا آمده‌ایم؟ به کجا می‌رویم؟

توضیحات تکمیلی

وزن 852 گرم
نویسنده

دن براون

مترجم

حسین شهرابی

تاریخ چاپ

1400

نوبت چاپ

5

قطع

رقعی

نوع جلد

شومیز

صفحات

768

شابک

9786001823077

جنس کاغذ

تحریر