هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

کتاب دوزخ – رابرت لنگدان ۴

۵۲۰.۰۰۰ تومان

کتاب دوزخ جلد چهارم از مجموعه رابرت لنگدان نوشته دن براون با ترجمه حسین شهرابی از سوی انتشارات کتابسرای تندیس منتشر شده است.

توضیحات

دن براون در کتاب تازه و حیرت‌انگیز خود، دوزخ، این بار پس از خلق داستان‌های تاریخی‌اش در واتیکان و پاریس و واشنگتن به‌سراغ فلورانس آمده؛ همان شهری که دانته آلیگیری دوزخِ کمدی الهی را در آن پروراند و از آن تبعید شد و تا آخر عمر در حسرتِ دیدارش از زادگاهش سوخت.

رابرت لنگدان، کارآگاه معماهای تاریخی و هنری، در این کتاب مجروح و مبتلا به فراموشی به هوش می‌آید و خود را در آستانه‌ی خطر مرگ می‌بیند و اندکی بعد خود را در برابر خطری که نسل بشر را به مخاطره انداخته است. این داستان پای او را به فلورانس زیبا و کهن می‌کشانَد و از آن‌جا به ونیز حیرت‌انگیز و از آن‌جا هم به شهری در دل تمدن شرق با مساجد زیبایش و هنر و تاریخ و معماری غریبش!

اگر کتاب‌های قبلی دن براون خواننده را بهت‌زده می‌کرد، دوزخ قرار است معنای تازه‌ای به بهت و حیرت‌زدگی بدهد! دوزخ قرار است خواننده را در میان هیجان‌انگیزترین ماجرای رابرت لنگدان به فکر و تصمیم‌گیری وادارد؛ زیرا دانته می‌گوید: «ظلمانی‌ترینِ مکان‌ها در دوزخ از آن کسانی است که در زمانه‌ی بی‌اخلاقی بی‌طرف می‌مانند.» خواننده پس از این کتاب، قرار نیست بی‌طرف بماند!

توضیحات تکمیلی

وزن 600 گرم
نویسنده

دن براون

مترجم

حسین شهرابی

تاریخ چاپ

1402

نوبت چاپ

12

قطع

رقعی

نوع جلد

شومیز

صفحات

616

شابک

9786001820991

جنس کاغذ

بالک