هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

کتاب میعاد با راما – راما ۱

۲۶۰.۰۰۰ تومان

کتاب میعاد با راما جلد اول مجموعه راما نوشته آرتور سی. کلارک با ترجمه نوید فرخی از سوی انتشارات کتابسرای تندیس منتشر شده است.

توضیحات

سال ۲۱۳۱ است. خبری غافلگیرکننده در سراسر منظومهٔ شمسی پخش می‌شود. اخترشناسان متوجه ورود شیء مرموزی به منظومهٔ آرام‌شان شده‌اند. این شیء ناشناس نه سیّارک است نه دنباله‌دار، بلکه فضاپیمایی است عظیم و استوانه‌ای‌شکل. دانشمندان آن را «راما» نام‌گذاری می‌کنند. بشر همچون همیشه دست خویش را برای لمس ناشناخته‌ها دراز می‌کند. گروهی از فضانوردان در سفینهٔ فضایی «ایندِور» به مأموریت اکتشافی برای بازدید از «راما» اعزام می‌شوند.
راما چه رازهایی را در دل دارد؟ آیا باید آن را تهدید دانست یا پیامی از سوی تمدنی دیگر؟ آیا قرار است چراغ دانش باشد یا منادی چیزی است تاریک‌تر؟

آرتور سی. کلارک در این شاهکار علمی-تخیلی شما را به سفری هیجان‌انگیز در فضای بی‌کران دعوت می‌کند؛ سفری که به هیچ تجربهٔ دیگری نمی‌ماند و طی آن می‌توانید جهان ناشناختهٔ این شیء اسرارآمیز فضایی را کاوش کنید. نبوغ و تلاش کلارک در این اثر تحسین‌برانگیز است؛ صرف‌نظر از روایتی جذّاب و نمایشی از ویژگی‌های ذاتی بشر که به‌علّت پیوند زدن علم و خیال پیش روی ما گذاشته است. میعاد با راما صرفاً داستانی علمی-تخیلی یا فضایی نیست، بلکه بازتابی است از جایگاه بشر در کیهان..

توضیحات تکمیلی

وزن 344 گرم
نویسنده

آرتور سی. کلارک

مترجم

نوید فرخی

تاریخ چاپ

1402

نوبت چاپ

1

قطع

رقعی

نوع جلد

شومیز

صفحات

328

شابک

جنس کاغذ