هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

کتاب تفرقه انسان – جنگ پیرمرد ۶

کتاب تفرقه انسان جلد ششم از مجموعه جنگ پیرمرد نوشته جان اسکالزی با ترجمه حسین شهرابی از سوی انتشارات کتابسرای تندیس منتشر شده است.

 

اتمام موجودی

توضیحات

بعد از اتفاقات دو کتاب آخرین مستعمره و قصه‌ی زویی، مردم زمین حالا می‌دانند که اتحادیه‌ی مستعمرات مانع دسترسی‌شان به کهکشان شده. اتحادیه از سال‌ها پیش از بشر در برابر فضایی‌ها دفاع می‌کند و به‌عمد زمین را در بی‌خبری نگه داشته تا از آن به‌عنوان منبع سرباز و مهاجرِ تازه استفاده کند، اما حالا اسرارش لو رفته است. نژادهای بیگانه هم در برابر اتحادیه‌ی مستعمرات ائتلافی بزرگ و قدرتمند شکل داده‌اند و از مردم زمین دعوت کرده‌اند تا به آن‌ها ملحق شوند. هرچند زمین مبهوت است و خیانت هم دیده، به نظر نمی‌آید بتواند راحت تصمیم بگیرد.
اتحادیه هم نمی‌تواند به این راحتی در برابر این قدرت‌ها دوام بیاورد و موجودیتش به خطر افتاده است. حالا به جای جنگ، مشغول تعاملات دیپلماتیک است و فریبکاری‌های سیاسی. برای چنین کاری هم به یک «دسته‌ی ب» نیاز دارد؛ یعنی گروهی از دیپلمات‌های بی‌اهمیت که بتوان آن‌ها را به دلِ وضعیت‌های نامنتظره و پیش‌بینی‌ناپذیر فرستاد و اگر لازم شد به راحتی قربانی‌شان کرد. شخصیت اصلیِ این گروه از دیپلمات‌ها هم ناوبان هری ویلسون است که قبلاً با خواهش جان پری از بخش نظامیِ اتحادیه به بخش‌های پژوهشی رفته بود. اما حالا مجبور است با قدرت‌هایی سر و کله بزند که مانع اتحاد نژاد انسان می‌شوند و حتی می‌خواهند بشر را به جنگ وادارند.

توضیحات تکمیلی

وزن 575 گرم
نویسنده

جان اسکالزی

مترجم

حسین شهرابی

تاریخ چاپ

1397

نوبت چاپ

1

قطع

رقعی

نوع جلد

شومیز

صفحات

527

شابک

9786001823305

جنس کاغذ

تحریر