هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

کتاب قصه زویی – جنگ پیرمرد ۴

کتاب قصه زویی جلد چهارم از مجموعه جنگ پیرمرد نوشته جان اسکالزی با ترجمه حسین شهرابی از سوی انتشارات کتابسرای تندیس منتشر شده است.

 

اتمام موجودی

توضیحات

آدم چطور باید نقشش را در بزرگ‌ترین قصه‌ی تاریخ تعریف کند؟

به این خاطر می‌پرسم که خودم می‌خواهم چنین قصه‌ای بگویم. من زویی بوتین پِری هستم؛ یکی از مهاجران به سیاره‌ای تازه و مرگبار، شمایلی مقدس برای یک نژاد از بیگانگان فضایی، بازیگر (و مهره‌ای) کوچک در یک شطرنج میان ستاره‌ای برای نجات بشر با دیدن سقوط و انقراضش. من شاهد شکل‌گیری تاریخم. دوست کسانی هستم، دختر کسی هستم. انسانم. هفده ساله‌ام.

همه‌ی آدم‌های زمین قصه‌ای را که من در آن بودم می‌دانند، اما قصه‌ی من را نمی‌دانند؛ نمی‌دانند چطور آن کارها را کردم، چطور مجبور شدم آن کارها را بکنم؛ نه فقط اینکه زنده بمانم، بلکه زمینی‌ها را هم زنده نگه دارم. همه‌ی شما را. حالا می‌خواهم برایتان تعریف کم؛ نمی‌خواهم قصه‌ی سرراست بگویم، می‌خواهم حقیقت را بگویم، تمام حقیقت را بگویم، می‌خواهم شما هم حس کنید که من چه حسی داشتم: شادی و وحشت و دودلی، ترس و حیرت، درماندگی و امید. می‌خواهم بگویم که چه اتفاقاتی افتاد که ما برای فراز از اسارت به زمین آمدیم و زمین را از اسارت نجات دادیم. همه این‌ها را از چشم خودم می‌گویم.

قصه‌اش را می‌دانید؛ اما همه چیزش را نمی‌دانید.

توضیحات تکمیلی

وزن 436 گرم
نویسنده

جان اسکالزی

مترجم

حسین شهرابی

تاریخ چاپ

1397

نوبت چاپ

1

قطع

رقعی

نوع جلد

شومیز

صفحات

384

شابک

9786001822759

جنس کاغذ

تحریر