هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

کتاب ساشنکا – مسکو ۱

۲۰۰.۰۰۰ تومان

کتاب ساشنکا جلد اول از مجموعه مسکو نوشته سایمن سیبگ منتیفیوری با ترجمه آفاق زرگریان از سوی انتشارات کتابسرای تندیس منتشر شده است.

توضیحات

زمستان ۱۹۱۶: سن پترزبورگ در آستانه‌ی انقلاب
ساشنکا زیتلین، زیبا و خودسر تازه شانزده ساله شده است. وقتی مادرش با راسپوتین و دوست‌های هرزه‌ی خود در مهمانی‌ها به سر می‌برد، ساشنکا دزدکی در هوای یخبندان بیرون می‌آید تا نقش خود را در بازی خطرناک توطئه و فریب اجرا کند.
اکنون تابستان ۱۹۳۹ است. مسکو در چنگال پاکسازی بزرگ گرفتار شده. ساشنکا با یکی از همراهان فدایی استالین ازدواج کرده و صاحب دو فرزند است که آ‌ن‌ها را می‌پرستد. و بعد گرفتار عشقی دیوانه‌وار می‌شود… با عواقبی ویران‌کننده.
داستان ساشنکا مدت نیم قرن پنهان می‌ماند، تا اینکه یک تاریخ‌دان جوان با موشکافی تا مخفی‌ترین بایگانی‌های استالین پیش می‌رود و از داستانی اندوه‌آور سرشار از احساسات و عواطف، خیانت، ظلم وحشیانه و شجاعت تصورناپذیر پرده برمی‌دارد ـ داستان زنی که مجبور می‌شود تصمیمی غیرقابل تحمل بگیرد: برای نجات خود یا کسانی که دوست‌شان دارد؟

سیمون سیبگ مونتفیوری نویسنده‌ی رمان‌های تحسین شده‌ی سه تراژدی مسکو ـ ساشنکا، آسمان سرخ شب و یک شب در زمستان است که برنده‌ی جایزه سال رمان سیاسی شده ـ به بیست‌وهفت زبان چاپ شده و به صورت سریال‌های تلویزیونی ترویج یافته‌اند.

توضیحات تکمیلی

وزن 800 گرم
نویسنده

سایمن سیبگ منتیفیوری

مترجم

آفاق زرگریان

تاریخ چاپ

1400

نوبت چاپ

2

قطع

رقعی

نوع جلد

شومیز

صفحات

720

شابک

9786001826863

جنس کاغذ

تحریر