هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

کتاب بگو متاسفی – مورگان دین ۱

۱۰۰.۰۰۰ تومان

کتاب بگو متاسفی جلد اولاز مجموعه مورگان دین نوشته ملیندا لی با ترجمه نشاط رحمانی‌نژاد از سوی انتشارات کتابسرای تندیس منتشر شده است.

توضیحات

در مجموعه جدید ملیندا لی نویسنده پرفروش مجله وال استریت، بازپرس سابق مورگان دین با شخصی‌ترین و مهلک‌ترین پرونده زندگی‌اش روبه‌رو می‌شود.

بعد از مرگ ویرانگر شوهرش در عراق، مورگان دین در جستجوی آرامش به زادگاهش اسکارلت‌فالز باز می‌گرد. حالا که خانواده‌اش دورش را گرفته‌اند آرامش گمشده‌اش را باز می‌یابد و یک فرصت شغلی به دست می‌آورد- تا زمانی که پرستار بچه‌هایش کشته می‌شود و همسایه‌اش از او درخواست می‌کند تا از پسرش نیک که به قتل نفس متهم شده است دفاع کند.

تیسا یک دختر همسایه دوست داشتنی بود و جامعه از مرگ ناجوانمردانه‌اش به خشم آمده بود. ولی مورگان سال‌هاست که نیک را می‌شناسد و با وجود تمام مدارک محکمی که بر علیه او وجود دارد نمی‌تواند گناهکار بودنش را باور کند. از دوستش لنس کروگر که سابقاً پلیس بود و حالا در بخش خصوصی کار می‌کرد کمک می‌خواهد، مورگان و لنس برخلاف کل شهر، پلیس و دایره جنایی، با قدرت تمام شروع به تحقیق می‌کنند و عزمشان را جزم می‌کنند تا قاتل واقعی را پیدا کنند. ولی همان‌طور که آن‌ها یکی‌یکی پرده از رازهایی برمی‌دارند که لرزه به جان مردم می‌اندازد، هدف مرد دیوانه‌ای که در پشت پرده پنهان شده قرار می‌گیرند.

توضیحات تکمیلی

وزن 440 گرم
نویسنده

ملیندا لی

مترجم

نشاط رحمانی‌نژاد

تاریخ چاپ

1397

نوبت چاپ

1

قطع

رقعی

نوع جلد

شومیز

صفحات

390

شابک

9789648944723

جنس کاغذ

تحریر