هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

کتاب زمان گذشته – جک ریچر ۲۳

۲۲۰.۰۰۰ تومان

کتاب زمان گذشته جلد بیست و سوم مجموعه جک ریچر نوشته لی چایلد با ترجمه محمد عباس‌آبادی از سوی انتشارات کتابسرای تندیس منتشر شده است.

توضیحات

جک ریچر به قصد سفری طولانی از مین تا کالیفرنیا بار دیگر به جاده می‌زند، اما هنوز زیاد دور نشده که در جاده روستایی در اعماق جنگل‌های نیوانگلند چشمش به تابلویی با اسمی آشنا می‌خورد: زادگاه پدرش که تا به حال به آنجا نرفته است. بدین ترتیب تغییر مسیر می‌دهد. فکر می‌کند چه ضرری دارد قبل از ادامه سفرش یک روز را صرف جستجو برای تاریخچه خانوادگی‌اش کند. همزمان در همان اطراف دو جوان کانادایی که به قصد  فروش چیزی ارزشمند راهی نیویورک هستند به دلیل خراب شدن ماشین‌شان در میانه راه در متلی دور افتاده اقامت می‌گزینند  تا پس از درست شدن ماشین سفرشان را از سر بگیرند. متل عجیب به نظر می‌رسد و کارکنانش عجیب‌تر.
صبح روز بعد ریچر در شهر درباره خانه سابق پدرش جستجو می‌کند،  اما به او می‌گویند کسی تابه‌حال با این اسم آنجا زندگی نکرده است. آیا پدرش هرگز در آن شهر نبوده است؟
ریچر که قانع نشده است به جستجویش ادامه می‌دهد. در همین حین دو جوان کانادایی در متل زندانی شده‌اند، سردرگم‌اند و نمی‌دانند چه خطری پیش رویشان است. سپس متل به بخشی از تحقیقات ریچر گره می‌خورد و او درست سربزنگاه به آن‌جا می‌رسد.
در نهایت سفرش این نتیجه را برایش رقم می‌زند؛ زمان حال ممکن است سخت باشد، اما گذشته می‌تواند واقعاً مهلک باشد.
زمان گذشته بیست‌وسومین کتاب از مجموعه‌ی جک ریچر نوشته‌ی لی چایلد است که توسط کتابسرای تندیس و با ترجمه محمد عباس‌آبادی منتشر شده است‌.

توضیحات تکمیلی

وزن 510 گرم
نویسنده

لی چایلد

مترجم

محمد عباس آبادی

تاریخ چاپ

1401

نوبت چاپ

1

قطع

رقعی

نوع جلد

شومیز

صفحات

456

شابک

9786001827877

جنس کاغذ

تحریر