هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

کتاب بدشانسی و دردسر – جک ریچر ۱۱

۱۹۵.۰۰۰ تومان

کتاب بدشانسی و دردسر جلد یازدهم مجموعه جک ریچر نوشته لی چایلد با ترجمه محمد عباس‌آبادی از سوی انتشارات کتابسرای تندیس منتشر شده است.

توضیحات

در ارتفاع سه هزار پایی صحرای کالیفرنیا مردی را از هلیکوپتر به پایین پرت می‌کنند… و جک ریچر ناگهان در بطن توطئه‌ای که برای قتل دوستان قدیمی‌اش ترتیب داده شده قرار می‌گیرد. ریچر نه تلفنی دارد، نه آدرسی، نه هیچ راه ارتباطی. اما زنی به نام فرانسیس نیگلی، از اعضای واحد ارتشی سابق او، با استفاده از یک پیغام رمزی که فقط برای هشت عضو برگزیده‌ی گروهشان قابل فهم است پیدایش می‌کند و او را در جریان قتل هولناک یکی از افرادشان می‌گذارد. طولی نمی‌کشد که آن‌ها از ناپدید شدن دو نفر دیگر از دوستانشان باخبر می‌شوند. ولی ریچر تسلیم نمی‌شود—چون در دنیایی پر از بدشانسی و دردسر، وقتی کسی جک ریچر و گروهش را هدف قرار می‌دهد، باید منتظر عواقب آن باشد.

«بدشانسی و دردسر» یازدهمین کتاب از مجموعه داستان‌های جک ریچر به قلم لی چایلد است؛ مجموعه‌ای که بیش از ۱۰۰ میلیون نسخه از آن به ارزش یک میلیارد دلار به فروش رفته و به ۴۵ زبان زنده دنیا ترجمه شده است. «بدشانسی و دردسر» در سال ۲۰۰۷ به چاپ رسید و برای نویسنده‌اش نامزدی جایزه آنتونی در بخش بهترین رمان سال و نامزدی جایزه بهترین جنایی‌نویس سال ۲۰۰۸ را به ارمغان آورد.

توضیحات تکمیلی

وزن 600 گرم
نویسنده

لی چایلد

مترجم

محمد عباس آبادی

تاریخ چاپ

1401

نوبت چاپ

2

قطع

رقعی

نوع جلد

شومیز

صفحات

559

شابک

9786001822070

جنس کاغذ

تحریر