هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

کتاب شبکه بین‌المللی قاتلان – ایسان ۱

۶۰.۰۰۰ تومان

کتاب شبکه بین‌المللی قاتلان جلد اول مجموعه ایسان نوشته مری تینگ با ترجمه آرزو محمودیان از سوی انتشارات کتابسرای تندیس منتشر شده است.

ناموجود

توضیحات

جهان، تغییر کرده است.
دانشمندان، آمدن این روزها را هشدار داده بودند.
کرۀ زمین از برخورد با شهاب‌سنگ‌ها ویران شده است. دولت‌های جهان برای کمک به انسان‌های بازمانده بر روی این کرۀ خاکی، برنامه‌هایی دارند. سرزمین‌های آسیب‌دیده‌ای که هنوز می‌‌توان به نجاتشان امیدوار بود؛ به چهار بخش شمالی، جنوبی، شرقی و غربی تقسیم شده‌اند و هر چهاربخش، توسط «شورای بازماندگان» اداره می‌شود.
آوای هفده‌ساله یکی از بازماندگان ویرانی است. برای زنده ماندن چاره‌ای ندارد جز آنکه روی پاهای خودش بایستد؛ اما سر از مرکز اصلاح و تربیت درمی‌آورد. ناامید و افسرده، با خودش فکر می‌کند زندگی‌اش تا پایان عمر، در‌ پرسه زدن در خیابان‌ها یا زندانی بودن در مرکز اصلاح و تربیت سپری خواهد شد. اما روزگار خواب دیگری برایش دیده است. ملحق شدن آوا به برنامۀ آزمایشی سِرم هلیکس، مسیر زندگی‌اش را برای همیشه تغییر می‌دهد. این مادۀ نوظهور، تنها در انحصار یک سازمان خاص است‌ و حواس و توانایی‌های افراد را تقویت می‌کند.
آوا نمی‌خواهد تمام عمرش را در مراکزی چون کانون اصلاح و تربیت و در میان خلافکاران بگذراند. اگرچه زندگی با او نامهربان بوده؛‌ هنوز هم دلش می‌خواهد در آینده فرد مهم و تأثیرگذاری شود. تنها راه رهایی او از کانون اصلاح و تربیت، ملحق شدن به برنامۀ آزمایشی سرم هلیکس و «شبکۀ بین‌المللی قاتلان» است. سازمانی مخفی که اغلب با نام «ایسان» شناخته می‌شود…
اما آن‌طور که آوا فکر می‌کند؛ ملحق شدن به «ایسان»، پایان سختی‌های او نیست. بلکه شروع مسیری دشوار و مبهم است که در گذر از آن، نمی‌توان به هیچ‌کس اعتماد کرد.

توضیحات تکمیلی

وزن 480 گرم
نویسنده

مری تینگ

مترجم

آرزو محمودیان

تاریخ چاپ

1398

نوبت چاپ

1

قطع

رقعی

نوع جلد

شومیز

صفحات

416

شابک

9786001823695

جنس کاغذ

تحریر