هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

تخت جمجمه – شیاطین ۴

کتاب تخت جمجمه جلد چهارم از مجموعه شیاطین نوشته پیتر وی. برت با ترجمه فاطمه سعیدی از سوی انتشارات کتابسرای تندیس منتشر خواهد شد.

توضیحات

این مکان که از جمجمۀ ژنرال‌های سقوط کرده و شاهزادگان شیاطین ساخته شده است، جایگاه افتخار و جادوی باستانی و قدرتمندی است که شیاطین ذهن را دور نگه می‌دارد. از بالای تاج و تخت، آهمن جاردیر قرار بود جهان شناخته شده را فتح کند و مردمان منزوی آن را در لوای یک پرچم متحد سازد تا قیام کنند و یک بار برای همیشه به جنگ با شیطان پایان دهند.

اما آرلن بیلز، مرد محروز، در مقابل این مسیر ایستاد و جاردیر را به دوئلی که نمی‌توانست با افتخار آن را رد کند، به چالش کشید. به جای خطر شکست، آرلن هر دویشان را از پرتگاه پایین انداخت و جهان را بدون منجی رها کرد و مبارزه‌ای را برای جانشینی آغاز کرد که شهرهای آزاد تزا را ​​تهدید می‌کند.

در جنوب، اینورا، همسر اول جاردیر، باید راهی بیابد تا پسرانشان را از کشتن یکدیگر و کشاندن مردمشان به جنگ داخلی درحالی که برای بدست آوردن افتخار کافی تلاش می‌کنند تا ادعایی بر تاج و تخت داشته باشند، باز دارد.

در شمال، لیشا پیپر و راجر این، پیش از آن‌که خیلی دیر شود برای ایجاد اتحاد میان دوک‌نشین‌های آنجیزر و میلن، علیه کرازیایی‌ها تلاش می‌کنند.

دوک نشین لکتون که در میان آتش متقابل گرفتار شده است، ثروتمند و بی‌دفاع، آمادۀ فتح است.

در تمام مدت، شیاطین ذهن قوی‌تر شده‌اند، و بدون آرلن و جاردیر ممکن است هیچ‌کس به اندازه کافی قوی نباشد که آن‌ها را متوقف کند. تنها رنا بیلز ممکن است از سرنوشت مردان گمشده مطلع باشد، اما او نیز ناپدید شده است.

توضیحات تکمیلی

وزن 667 گرم
نویسنده

پیتر وی. برت

مترجم

فاطمه سعیدی

تاریخ چاپ

1403

نوبت چاپ

1

قطع

رقعی

نوع جلد

شومیز

صفحات

شابک

جنس کاغذ

تحریر