هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

کتاب کرم ابریشم- کورمورن استرایک ۲

۸۰۰.۰۰۰ تومان

کتاب کرم ابریشم جلد دوم مجموعه کورمورن استرایک نوشته جی. کی. رولینگ با ترجمه ویدا اسلامیه از سوی انتشارات کتابسرای تندیس منتشر شده است.

توضیحات

با گم شدن نویسنده‌‌اى به نام اُوِن کواین، همسرش به کورمورن استرایک، کارآگاه خصوصى، مراجعه مى‌کند. در آغاز، خانم کواین گمان مى‌کند همسرش به خواست خودش رفته تا مدتى از محیط خانه دور باشد ــ چنان که پیش‌تر نیز چنین کارى کرده بود ــ و از استرایک مى‌خواهد او را پیدا کرده، به خانه برگرداند.

اما پس از تحقیقات استرایک، معلوم مى‌شود گم شدن کواین پیچیده‌تر از آن است که همسرش مى‌پندارد. این نویسنده، تازه نوشتن رمانى را به پایان رسانده و در آن به سیاه‌نمایى کمابیش همه‌ى آشنایانش پرداخته است. چاپ این کتاب مى‌تواند زندگى‌هاى بسیارى را به نابودى بکشاند ــ به عبارت دیگر، خیلى‌ها مى‌خواستند این ماجرا در نطفه خفه بشود. با پیدا شدن جسد کواین، که در شرایط عجیبى به‌طرز بى‌رحمانه‌اى به قتل رسیده است، روند کشف انگیزه‌ى قاتل سنگدل، با فراز و نشیب‌هایى، به موازات زمان پیش می‌رود.

کرم ابریشم، دومین کتاب از مجموعه‌ى تحسین برانگیز ماجراهاى کارآگاه کورمورن استرایک و دستیار مصمم و جوانش رابین الاکوت است.

توضیحات تکمیلی

وزن 886 گرم
نویسنده

جی. کی. رولینگ

مترجم

ویدا اسلامیه

تاریخ چاپ

1400

نوبت چاپ

5

قطع

رقعی

نوع جلد

شومیز

صفحات

804

شابک

9786001821769

جنس کاغذ

بالک