هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

کتاب فصل حزن – گروهان سیاه ۶

کتاب فصل حزن جلد ششم از مجموعه گروهان سیاه نوشته گلن کوک با ترجمه آیدا کشوری از سوی انتشارات کتابسرای تندیس منتشر شده است.

 

اتمام موجودی

توضیحات

مورگن، سرباز کهنه‌کار و آبدیده‌ی گروهان سیاه چنین می‌نویسد: «بگذارید برایتان بگویم کیستم، شاید شانسی وجود داشته باشد که دست‌نوشته‌هایم جان سالم به در ببرند… من مورگن هستم، پرچم‌دار گروهان سیاه، گرچه داغ ننگِ از دست دادن پرچم را بر شانه‌هایم به دوش می‌کشم. من تاریخچه‌های غیررسمی را ادامه می‌دهم چون طبیب مُرده است، تک‌چشم این کار را نمی‌کند و میان باقی افراد کمتر کسی است که خواندن و نوشتن بداند. تا هنگامی که سربازان سایه این وضع نامساعد فعلی‌مان را به پایان ناگزیرش برسانند، راهنمایتان خواهم بود…»

گروهان دژ استورم‌گارد را از چنگال اربابان سایه‌ی شرور، اربابان تاریکی‌ای از دوردستِ گیتی، بیرون کشیده است. اکنون انتظار آغاز شده است.

گروهان، خسته از محاصره، به ستوه‌آمده از جادوگری و با سربازانی روزافزون، روح‌شان را همچون جان‌شان فدا کردند تا غنیمت جنگی را حفظ کنند. اما اکنون پایان دوره‌ای فرا رسیده است و نیروهایی بزرگ در کارند. نژادی باستانی به نام نئوینگ بائو قسم می‌خورد که خدایان به جنب‌وجوش افتاده‌اند. جنون وجود فرمانده‌ی گروهان را در چنگ خود گرفته است و او با نیروهای تاریکی در ارتباط است. تنها مورگن که گرفتار طلسمی شده است که روحش را در زمان به پرواز در می‌آورد، سرانجام به دسیسه‌ای شوم پی می‌برد که آدمیان و خدایان را مهره‌های شطرنج خود ساخته است.

توضیحات تکمیلی

وزن 566 گرم
نویسنده

گلن کوک

مترجم

آیدا کشوری

تاریخ چاپ

1396

نوبت چاپ

1

قطع

رقعی

نوع جلد

شومیز

صفحات

535

شابک

9786001823053

جنس کاغذ

تحریر