هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

کتاب بازی‌های سایه – گروهان سیاه ۴ (بخش دوم)

۱۲۰.۰۰۰ تومان

کتاب بازی‌های سایه جلد چهارم (بخش دوم) از مجموعه گروهان سیاه نوشته گلن کوک با ترجمه آیدا کشوری از سوی انتشارات کتابسرای تندیس منتشر شده است.

توضیحات

پس از جنگ نابود‌گر در ماهورتپه، طبیب گروهان سیاهِ رو به زوال را در جستجوی تاریخچه‌های گمشده به سوی جنوب هدایت می‌کند. تاریخچه‌ها به کاتووار بازگردانده خواهد شد. کاتووار، کیلومترها دورتر، شهری که ممکن است تنها در افسانه‌ها وجود داشته باشد… خاستگاه اولینِ گروهان‌های آزاد.

گروهان به پیش می‌رود و با هر گام، پیکری سایه‌وار و کلاغ‌های لاشخور، در پی‌شان روان هستند. از دلِ جنگلی مملو از حشرات، رودهایی پر از دزدان دریاییِ تشنه به خون و شهرهایی ویران‌شده یا همچنان آباد و وحشت‌زده از گروهانی سابق، به سوی جنوب سفر می‌کنند و در این حین بر نفرات‌شان افزوده می‌شود و سرانجام هزاران سرباز به آنان می‌پیوندند.

اما همواره چشم‌هایی آنان را زیر نظر دارد؛ اربابان سایه، دشمن مرگباری جدید… موجوداتی پیچیده که با تاریکی و مرگ سروکار دارند: موجوداتی قدرتمند و سایه‌وار که مصمم هستند دنیا را در آغوش ناپاکِ خود خفه سازند. این اولین دور از یک بازی مرگبار است و گروهان سیاه امیدی به پیروزی در این بازی ندارد.

توضیحات تکمیلی

وزن 439 گرم
نویسنده

گلن کوک

مترجم

آیدا کشوری

تاریخ چاپ

1395

نوبت چاپ

1

قطع

رقعی

نوع جلد

شومیز

صفحات

395

شابک

9786001822155

جنس کاغذ

تحریر