هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

کتاب گروهان سیاه – گروهان سیاه ۱

۱۲۰.۰۰۰ تومان

کتاب گروهان سیاه جلد اول از مجموعه گروهان سیاه نوشته گلن کوک با ترجمه آیدا کشوری از سوی انتشارات کتابسرای تندیس منتشر شده است.

ناموجود

توضیحات

حاکم جادوگری بی‌نهایت قدرتمند است که توانایی تبدیل خشن‌ترین دشمنانش را به خدمتکارانی وفادار دارد حتی آنان که جادویی برابر با جادوی او دارند. نیرومندترین قربانیانش ده تن تسخیرشدگان یا به طور خلاصه تسخیرشدگان خوانده می‌شوند. با یاری همسرش، بانو (کسی که مهارت جادوگری‌اش در رتبه‌ی دوم پس از حاکم است) قلمرویی می‌یابد که برای شرارت بی‌همتاست. آن مکان را شخصی شورشی به نام رز سپید برانداخته است ولی نه آن زن و نه هیچ جادوگر شورشی دیگری آن‌قدر قدرتمند نبودند که بتوانند حاکم، بانو یا تسخیرشدگان را نابود سازند. نهایت کاری که از پس آن برآمدند بیهوش کردن آن‌ها و محبوس کردن‌شان بود. زندان‌شان مکانی با نام ماهورتپه بود. آن‌ها درون تپه‌های ماهور مدفون شده بودند.

پس از گذشت چهار قرن، جادوگر بومنز با گذر از ماهورتپه بانو را بیدار می‌کند تا از او مهارت­هایش را بیاموزد. بانو کنترل را به دست می­گیرد و آزاد می‌شود؛ بومنز را در حالت روحانی نیمه‌نامیرایی اسیر می‌کند. سپس تسخیرشدگان را آزاد می‌سازد اما به حاکم خیانت و او را همان جا رها می‌کند و برای احیای امپراتوری به پیش می‌رود. همانند گذشته، شورشی‌ها برخاستند و این بار محفل هجده تن رهبری‌شان می‌کرد. محفل متشکل از جادوگرانی بود که به تنهایی یارای مقابله با تسخیرشدگان را نداشتند اما همواره در اهداف‌شان متحد بودند. از سوی دیگر تسخیرشدگان به همان مقدار که با شورشی‌ها جنگ دارند، میان خودشان نیز در نزاع هستند.

از سویی دیگر گروهان سیاه از طرف یکی از تسخیرشدگان با نام روح‌بند ناخواسته و ناآگاه به خدمت بانو درمی‌آیند و به خواست او می‌جنگند. طبیب سرگذشت گروهان را در این دوره‌ی پرمخاطره بازگو می‌کند…

توضیحات تکمیلی

وزن 440 گرم
نویسنده

گلن کوک

مترجم

آیدا کشوری

تاریخ چاپ

1397

نوبت چاپ

2

قطع

رقعی

نوع جلد

شومیز

صفحات

397

شابک

9782000427322

جنس کاغذ

تحریر